SIOSTRY ZAKONNE PRACUJĄCE W NASZEJ PARAFII:

ZGROMADZENIE SŁUŻEBNIC NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO – Congregatio Servularum Sacratissimi Cordis Ies

Siostry Sercanki

90-554 Łódź, ul. Łąkowa 27, tel. 42 636-91-19
 

Przełożona domu: s. Cecylia Bylewska

Zakrystianka: s. Kaliksta Gustyńska

Katechetka: s. Zuzanna Citak

Siostra Kaliksta Gustyńska, troszczy się o porządek w zakrystii i w kościele. Dba o czystość szat liturgicznych i bielizny ołtarza. Przede wszystkim przygotowuje i ozdabia pięknymi kompozycjami kwiatowymi wnętrze naszej świątyni.

Siostra Zuzanna Citak, prowadzi scholę dziecięco-młodzieżową, którą można usłyszeć na niedzielnych Mszach Świętych o godz.11:00,

a także grupę Dziecięca Rodzina Sercańska.

Siostra Zuzanna jest także, katechetką w 152 SP.

W przypadku zbyt dużej strony, proszę skorzystać ze skalowania strony Ctrl +, Ctrl -

AKTUALIZACJA 15.09.2020r.

SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ ZWYCIĘSKIEJ W ŁODZI

dekanat Łódź-śródmieście

Strona jest szyfrowana i posiada stosowny certyfikat.

     Lokalizacja

Parafia Rzymskokatolicka

MATKI BOSKIEJ ZWYCIĘSKIEJ
w Łodzi

ul. Łąkowa 27

90-554 Łódź

E mail: parafiambz-1926@o2.pl

(kontakt do kancelarii)

konto bankowe:

PKO B.P.

Oddział 5 w Łodzi
12 1020 3408 0000 4902 0157 2288

W ramach ustawy z 25 maja 2018r. wejście do świątyni i uczestnictwo we wszelkich obrzędach liturgicznych, a także we wszelkich procesjach wychodzących z świątyni jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku w postaci zdjęć i filmów wykonywanych przez osobę upoważnioną przez księdza Proboszcza na stronie parafii i fanpage parafii. Dane osobowe są wyłącznie w posiadaniu zarządcy strony i nie są przekazywane nigdzie, prócz wspomnianych form. Chyba, że osoby na zdjęciach wyrażą chęć, za zgodą autora zdjęć do ich wydania w formie innej niż wspomniane.

 

W przypadku większych uroczystości, osoby upoważnione przez księdza Proboszcza, będą wykonywać zdjęcia i filmy, które mogą być umieszczane na innych stronach internetowych. W ramach tej ustawy, istnieje prawo do bycia zapomnianym i zgodnie z nim, w przypadku odnalezienia siebie na zdjęciach istnieje możliwość zamazania twarzy lub usunięcia zdjęcia. W tej sprawie prosimy o kontakt z zarządcą strony parafialnej na której znajdują się zdjęcia.

Zdjęcia są własnością parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi i autora zdjęć. Wykorzystywanie zdjęć i kopiowanie do celów wszelakich bez zgody autora, surowo wzbronione.
Istnieje możliwość wynajęcia fotografa parafii na chrzty i inne uroczystości w naszej świątyni. Kontakt do zarządcy strony.
Właścicielem witryny jest Parafia Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi. Stroną zarządza - Kamila Rudkowska - mbzlodz@gmail.com ( sprawy do zarządcy)